Про сайт

Даний сайт створений на допомогу роботодавцям, працівникам, спеціалістам з охорони праці та всім, кого цікавить охорона праці в Україні, як система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних и лікувально-профілактичних заходів та засобів, направлених на збереження життя, здоров’я і працездатності людини в процесі трудової діяльності.

Сайтів, де розміщені нормативно-правові акти з охорони праці в мережі Інтернет велика кількість, але часто після скасування нормативних актів більшість ресурсів відображають скасовані документи як чинні, що призводить до плутанини при застосуванні спеціалістами з охорони праці вимог документів.

Є форуми, де спеціалісти, можливо, дадуть відповідь на Ваші запитання, є сайти зі збірками великої кількості зразків ведення документації, що безперечно необхідно. Ми спробували створити в мережі Інтернет безкоштовну онлайн-бібліотеку, де зібрана актуальна база посилань на нормативні документи  центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики в сфері охорони праці, офіційних джерел законодавства України, проведена їх каталогізація у вигляді рекомендованих переліків документів для галузей економіки та тематик.

 Сайт створений по принципу бібліотеки.

Кожний документ має «картку», в якій відображено назву документу, номер та дата його затвердження та реєстрації, для нормативно-правового акту з охорони праці (НПАОП) – його шифр згідно покажчика, галузі та переліки НПА за тематикою, в яких застосовується даний документ та посилання на його офіційне джерело.

Особливості даного інформаційного ресурсу:

  • Безкоштовний доступ до нормативних документів.
  • Пошук документів на сайті здійснюється  по їх назві, номеру, даті їх затвердження та реєстрації або шифру покажчика НПАОП (всі назви та реквізити документів написані державною мовою).
  • Актуальність бібліотеки нормативних актів з охорони праці (самих документів на сайті немає, сайт надає гіперпосилання на офіційний документ на портал Верховної Ради України або скачує з офіційного сайту Держпраці України з розділу «Діяльність – Нормативна база – Фонд НПАОП 1 частина та Фонд НПАОП 2 частина).
  • скасовані нормативні акти відображаються червоним кольором у категорії “Скасовані НПА”.

Ваші відгуки, зауваження та пропозиції  просимо направляти на електронну адресу info@sop.lutsk.ua,  також надана можливість «Залишити відгук» на сторінках сайту.

Всі Ваші відгуки, зауваження та пропозиції  будуть враховані в організації роботи даного ресурсу.

Про розділи сайту:

 На «Головній сторінці+Новини» розташовані новини законодавства з охорони праці.

 На сторінці «Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці» (НПАОП) завжди розміщений актуальний покажчик в форматі Word-оnline, посилання на покажчик на офіційному сайті Держпраці України та надана можливість скачати Покажчик в  форматі (.doc);

 Інформація, наведена в розділі «Нормативно-правова база» поділена на категорії:

В розділі «Рекомендовані переліки НПА за галузями» розміщені законодавчі та нормативні акти  (галузі наведені відповідно до організації нагляду та звітності за формою 3НД інспекторів з охорони праці Держпраці України);

В розділі Переліки НПА за тематикою розміщені добірки  документів за тематиками:

На кожній сторінці та в картках нормативних документів сайту розміщені постійні посилання –

в верхній частині сторінок:

В нижній частині сторінок організований швидкий доступ до:

 

Тепер у Вашому розпорядженні “Онлайн бібліотека інженера з охорони праці”.

Подяка

Засновники сайту виражають велику подяку всім, хто підтримав ідею розробки сайту, його створення і супроводження.

 

Підпишись на новини в Telegram каналі “НПАОП”